• Wie is wie?

    NaamFunctieE-mail
    Nancy van Tergouw Voorzitter voorzitter@vvij.nl
    Marielle Slenders Voorzitter voorzitter@vvij.nl
    Ad Mandersloot Penningmeester penningmeester@vvij.nl
    Chantal van den Pol Secretaris secretaris@vvij.nl
    Ad Mandersloot Secretaris secretaris@vvij.nl
    Richard Helmes Clusterhoofd Voetbalzaken jeugd voetbalzakenjeugd@vvij.nl
         
    Nan Vervuurt Clusterhoofd Voetbalzaken senioren voetbalzakensenioren@vvij.nl
    Roy van Dalsum Clusterhoofd Sponsoring & Communicatie sponsor-communicatie@vvij.nl
    Jan Huberts Clusterhoofd Werven|Waarderen|(Ver)binden werven-waarderen-verbinden@vvij.nl
    Ton Ros Clusterhoofd Accomodatie & Faciliteiten accomodatie-faciliteiten@vvij.nl
    Marc Boschman Clusterhoofd Sportiviteit & Respect sportiviteit-respect@vvij.nl
    Mariëtte van der Brugge Ledenadministratie ledenadministratie@vvij.nl
    Kees Mesu Coördinator Mini's en 6x6 vvij@familiemesu.nl
    Hennie Both Coördinator Mini's en 6x6 famboth@kabelfoon.nl
    Ralf Bunnik Coördinator JO8-JO9 ralfbunnik@hotmail.com 
    Sandy Haaksman Coördinator JO10-JO11 en MO11 vvijcoordinator.o10o11@hotmail.com
    Lydia van Mourik Coördinator JO10-JO11 en MO11 vvijcoordinator.o10o11@hotmail.com
    Bert Bagijn Coördinator JO12-JO13 en MO13 vvij.d.teams@gmail.com
    Natascha Martin Coördinator JO12-JO13 en MO13 vvij.d.teams@gmail.com
    Mohamed El Ouasghiri Coördinator JO14-JO15 en MO15 mohamed.elouasghiri@gmail.com
    Arnold de Koning Coördinator JO16-JO17 en MO17 vvij@de-koninkjes.nl
    Arnold de Koning Coördinator JO19 vvij@de-koninkjes.nl
    John Swanink Coördinator Senioren 3 t/m 9 en VR1 j.swanink@hetnet.nl
    Mariëtte van der Brugge Coördinator G voetbal brugjet@gmail.com
    Willem van de Werken Coördinator Vrijdagavondvoetbal Heren mvdwerk@caiway.nl
    Richard Helmes Coördinator Scheidsrechterszaken

    vvij.scheidsrechters@outlook.com

         
    Marko Banfi Webmaster communicatiecommissie@vvij.nl
    Paul van der Mark Lid communicatiecommissie communicatiecommissie@vvij.nl
    Sandra Velthuizen Lid communicatiecommissie communicatiecommissie@vvij.nl