• Wie is wie?

    Naam Functie E-mail
    Nancy van Tergouw Voorzitter voorzitter@vvij.nl
    Marielle Slenders Voorzitter voorzitter@vvij.nl
    Ad Mandersloot Penningmeester penningmeester@vvij.nl
    Chantal van den Pol Secretaris secretaris@vvij.nl
    Arnold de Koning Voetbalzaken jeugd voetbalzakenjeugd@vvij.nl
     
    Trudy van Doorn
    Chantal Rauwerda van Drie Kledingcommissie kledingcommissie@vvij.club
    Brenda Poelen Verhoeven
    Ton van der Griend Clusterhoofd Voetbalzaken senioren voetbalzakensenioren@vvij.nl
    Erik Bulkmans Clusterhoofd Sponsoring  sponsorcommissie@vvij.club
    Jan Huberts Clusterhoofd Werven|Waarderen|(Ver)binden werven-waarderen-verbinden@vvij.nl
    Ton Ros Clusterhoofd Accomodatie & Faciliteiten accomodatie-faciliteiten@vvij.nl
    Marc Boschman Clusterhoofd Sportiviteit & Respect sportiviteit-respect@vvij.nl
    Mariette van der Brugge Ledenadministratie ledenadministratie@vvij.nl
    Rene Benschop Technisch manager jeugd rene@vvij.club
    Fitah Ben Amar Voorzitter Jeugd Technische zaken fitah@vvij.club
    Kees Mesu Coordinator Mini's kees@vvij.club
    Hennie Both Coordinator Jeugd O8 hennie@vvij.club
    Ralf Bunnik Coordinator Jeugd O9 ralf@vvij.club
    Sandy Haaksman Coordinator Jeugd O10 sandy@vvij.club
    Lydia van Mourik Coordinator Jeugd O11  lydia@vvij.club
    Loes Stekelenburg Coordinator Jeugd O12-O13 loes@vvij.club
    Randy Stoc Coordinator Jeugd O14-O15  randy.stoc@vvij.club
    Erwin Swanink Coordinator Jeugd O16-O17 erwin.swanink@vvij.club
    Arnold de Koning Coordinator Jeugd O19 arnold@vvij.club
    Esther Iedema Coordinator Meiden/Dames esther.iedema@vvij.club
    John Swanink Coordinator Senioren 3 t/m 8 en VR1 j.swanink@hetnet.nl
    Mariette van der Brugge Coordinator G voetbal brugjet@gmail.com
    Karel Lagemaat Coordinator Vrijdagavondvoetbal Heren karellagemaat@hotmail.com
    Richard Helmes Coordinator Scheidsrechterszaken scheidsrechters@vvij.club
         
    Marcel Noot Communicatiecommissie communicatiecommissie@vvij.nl
    Paul van der Mark Communicatiecommissie communicatiecommissie@vvij.nl