• Wie is wie?

    NaamFunctieE-mail
    Nancy van Tergouw Voorzitter voorzitter@vvij.nl
    Marielle Slenders Voorzitter voorzitter@vvij.nl
    Ad Mandersloot Penningmeester penningmeester@vvij.nl
    Chantal van den Pol Secretaris secretaris@vvij.nl
    Ad Mandersloot Secretaris secretaris@vvij.nl
    Richard Helmes Clusterhoofd Voetbalzaken jeugd voetbalzakenjeugd@vvij.nl
         
    Nan Vervuurt Clusterhoofd Voetbalzaken senioren voetbalzakensenioren@vvij.nl
    vacant Clusterhoofd Sponsoring & Communicatie sponsor-communicatie@vvij.nl
    Jan Huberts Clusterhoofd Werven|Waarderen|(Ver)binden werven-waarderen-verbinden@vvij.nl
    Ton Ros Clusterhoofd Accomodatie & Faciliteiten accomodatie-faciliteiten@vvij.nl
    Marc Boschman Clusterhoofd Sportiviteit & Respect sportiviteit-respect@vvij.nl
    Mariëtte van der Brugge Ledenadministratie ledenadministratie@vvij.nl
    Kees Mesu Coördinator Mini's kees@vvij.club
    Hennie Both Coördinator Jeugd O8-O9 hennie@vvij.club
    Ralf Bunnik Coördinator Jeugd O8-O9 ralf@vvij.club
    Sandy Haaksman Coördinator Jeugd O10-O11  sandy@vvij.club
    Lydia van Mourik Coördinator Jeugd O10-O11  lydia@vvij.club
         
    Natascha Martin Coördinator Jeugd O12-O13  natascha@vvij.club
    Loes Stekelenburg Coördinator Jeugd O12-O13 loes@vvij.club
    Arnold de Koning Coördinator Jeugd O14 t/m O19 arnold@vvij.club
         
    John Swanink Coördinator Senioren 3 t/m 8 en VR1 j.swanink@hetnet.nl
    Mariëtte van der Brugge Coördinator G voetbal brugjet@gmail.com
    Karel Lagemaat Coördinator Vrijdagavondvoetbal Heren karellagemaat@hotmail.com
    Richard Helmes Coördinator Scheidsrechterszaken

    scheidsrechters@vvij.club

         
    Marcel Noot Lid communicatiecommissie communicatiecommissie@vvij.nl
    Paul van der Mark Lid communicatiecommissie communicatiecommissie@vvij.nl
    Sandra Velthuizen Lid communicatiecommissie communicatiecommissie@vvij.nl