• Wedstrijden
  • Programma

    WedstrijddatumWedstrijdScheidsrechterVeldDetails
    16 okt. 15:00VVIJ 1 - DWSM 1C.G.L. (Kees) KerkhofVeld 1
    16 okt. 11:45VVA Achterberg 2 - VVIJ 3AfgeschermdVeld 1 (KG)
    16 okt. 15:45Hercules 6 - VVIJ 4veld 6-Hercules
    16 okt. 13:15VSC 15 - VVIJ 6C. van Soestveld 1-VSC
    16 okt. 12:35VVIJ G1 - Brederodes G1M. (Mitchell) van KesterenVeld 4A
    16 okt. 15:00SDV Barneveld JO19-1 - VVIJ JO19-1W.A. (Willem) Sneldersveld 1
    16 okt. 13:55VVIJ JO19-3 - DESTO JO19-2R. (Rene) PoelenVeld 3
    16 okt. 15:45Houten JO19-2 - VVIJ JO19-4veld 4
    16 okt. 13:00Montfoort S.V.'19 JO19-4 - VVIJ JO19-5G.A. (Geert) Verhoefveld 3
    16 okt. 17:15Hercules JO18-1 - VVIJ JO18-1Afgeschermdveld 3-Hercules
    16 okt. AFGELASTVVIJ JO17-1 - VRC JO17-1veld 2-VVIJ
    16 okt. 12:15VVIJ JO15-3 - DESTO JO15-3S.L. (Sem) de KievitVeld 3
    16 okt. 14:10VVIJ JO13-3 - Houten JO13-3P. (Patrick) HilgersVeld 4
    16 okt. 12:00VVIJ MO19-1 - Blokkers de MO19-1C.M. (Edwin) de RidderVeld 2
    16 okt. 12:30Jo10 selectie - Jo10 selectieVeld 4B
    17 okt. 14:00VVIJ 1 - FC Weesp 1N. (Nadal) Jongeneelveld 1-VVIJ
    17 okt. 11:00AFC Quick 1890 2 - VVIJ 2M. (Melvin) van Doesburgveld 1
    17 okt. 10:00Hercules 3 - VVIJ 3veld 4-Hercules
    17 okt. 13:00Faja Lobi KDS 4 - VVIJ 4C.R. (Carlos) Giersthoveveld 1
    17 okt. 11:00VVIJ 5 - Brederodes 2B. (Ben) van Akenveld 1-VVIJ
    23 okt. 14:30Nederhorst vv 1 - VVIJ 1R. (Ruben) den Arendveld 1
    23 okt. 14:10VVIJ 3 - DOVO 2veld 1-VVIJ
    23 okt. 12:00Focus '07 2 - VVIJ 4veld 1
    23 okt. 10:00VVIJ 5 - Lopik 4veld 1-VVIJ
    23 okt. 14:15Houten 7 - VVIJ 6veld 5
    23 okt. 13:45Jonathan JO19-1 - VVIJ JO19-1M. (Mo) El Khattabiveld 1
    23 okt. 12:00VVIJ JO18-1 - JSV Nieuwegein JO18-1A. (Arend) Sesink Cleeveld 1-VVIJ
    23 okt. 13:00VVJ JO17-1 - VVIJ JO17-2J. (Joep) de Boerveld 2-VVJ
    23 okt. 10:15VVIJ JO16-1 - PVC JO16-1N.J. (Nico) van den Bergveld 2-VVIJ
    23 okt. 12:05VVIJ JO15-1 - SCH '44 JO15-1veld 2-VVIJ
    23 okt. 09:00Geinoord Nieuwegein JO14-1 - VVIJ JO14-1Afgeschermdveld 1
    23 okt. 08:30VVIJ JO13-1 - Montfoort S.V.'19 JO13-1veld 1-VVIJ
    23 okt. 08:30VVIJ MO15-1 - Bilt De FC MO15-1veld 2-VVIJ
    23 okt. 08:45VVIJ JO10-6 - JO10-5Veld 4AA
    23 okt. 08:45VVIJ JO11-3 - VVIJ JO11-5Veld 4B
    23 okt. 08:45Jo9 selectie - Jo9 selectieVeld 4AB
    23 okt. 10:00Jo8 selectie - Jo8 selectieveld 4-VVIJ
    23 okt. 11:30VVIJ JO11-1 - Oranje Wit - Jo11-1veld 4-VVIJ
    23 okt. 11:30Jo10 selectie - Jo10 selectieveld 4-VVIJ
    23 okt. 13:00VVIJ JO12-1/2 Selectie - VVIJ JO13-3veld 4-VVIJ
    24 okt. 14:00VVIJ 1 - DWS afc 1J. (Jack) Ligtvoetveld 1-VVIJ
    24 okt. 11:00VVIJ 2 - AFC 3H. (Henri) Wolfveld 1-VVIJ
    24 okt. 14:00AFC Quick 1890 5 - VVIJ 6veld 1
    29 okt. 20:00VVIJ 45+1 - Vreeswijk 45+1veld 2
    29 okt. 20:30IJFC 45+1 - VVIJ 45+1veld 2
    29 okt. 21:00VVIJ 45+1 - Maarssen 45+2veld 2
    29 okt. 22:00Bunnik '73 45+1 - VVIJ 45+1veld 2
    29 okt. 20:00VVIJ 45+2 - Faja Lobi KDS 45+1veld 1
    29 okt. 21:00Voorwaarts 45+2 - VVIJ 45+2veld 1
    29 okt. 21:30VVIJ 45+2 - DESTO 45+2veld 1
    29 okt. 22:00Elinkwijk 45+1 - VVIJ 45+2veld 1
    30 okt. 11:00Hercules 2 - VVIJ 2veld 1-Hercules
    30 okt. 12:30Odysseus '91 3 - VVIJ 3veld 2
    30 okt. 10:15VVIJ 5 - Delta Sports '95 FC 8veld 2-VVIJ
    30 okt. 12:15VVIJ 6 - DVSU 6veld 2-VVIJ
    30 okt. 12:00Woudenberg G1 - VVIJ G1veld 3
    30 okt. 12:25PVCV JO19-1 - VVIJ JO19-1veld 1
    30 okt. 10:15VVIJ JO18-1 - Roda '46 JO18-1veld 1-VVIJ
    30 okt. 12:20VVIJ JO17-2 - UVV JO17-1veld 1-VVIJ
    30 okt. 10:45Delta Sports '95 FC JO16-1 - VVIJ JO16-1veld 5
    30 okt. 10:05OSM '75 JO15-1 - VVIJ JO15-1Y. (Youri) Leemkuilveld 2
    30 okt. 10:00Kampong JO14-1 - VVIJ JO14-1veld 1
    30 okt. 10:30DHSC JO13-1 - VVIJ JO13-1veld 1
    30 okt. 10:30Focus '07 MO17-1 - VVIJ MO17-1veld 2
    30 okt. 08:30VVIJ MO15-1 - Zwaluwen Utrecht '11 MO15-2veld 1-VVIJ