• VVIJ VR18+1 vrijdag

  • VVIJ VR18+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Eijndt, Ilse vanOverige stafTeammanager
    Stekelenburg, LoesOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 sep. 20:00VEP VR18+1 - VVIJ VR18+1Sportpark Cromwijck
    14 okt. 20:00Soest SO VR18+1 - VVIJ VR18+1Sportpark Bosstraat-Oost
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 sep.VVIJ JO19-1 - Theole Jo19-10 - 0
    16 sep.VVIJ VR18+1 - Austerlitz VR18+15 - 0
  • Poulestanden VVIJ VR18+1 ( 1e klasse 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Overbos sv. VR18+111006063
    2VVIJ VR18+111005053
    3Nautilus afc VR18+111003213
    4Cobu Boys VR18+111002113
    5Bilt De FC VR18+100000000
    6SVO Krommerijnstreek VR18+2100123-10
    7VEP VR18+1100112-10
    8Austerlitz VR18+1100105-50
    9Soest SO VR18+1100106-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Eijndt, Ilse vanTeamspeler
    Klokgieter, WietskeTeamspeler
    Rooijen, Lisanne vanTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    VEP VR18+1

    VS

    VVIJ VR18+1

    30 september 202220:00 uur
    Sportpark Cromwijck veld 2-VEP A

    dag

    uur

    min

    sec