• VVIJ VR18+1 vrijdag

  • VVIJ VR18+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hutjens, JeroenTechnische stafTrainer/coach
    Stekelenburg, LoesOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 feb. 20:00Overbos sv. VR18+1 - VVIJ VR18+1Sportpark Overbos
    17 feb. 20:00Austerlitz VR18+1 - VVIJ VR18+1Sportpark Austerlitz
    24 feb. 20:00VVIJ VR18+1 - VEP VR18+1Sportpark Groenvliet
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 jan.VVIJ JO15-1 - ADO Den Haag MO17-12 - 2
  • Poulestanden VVIJ VR18+1 ( 1e klasse 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Overbos sv. VR18+1660043133018
    2Nautilus afc VR18+1860240221818
    3Cobu Boys VR18+1851228121616
    4VVIJ VR18+174032626012
    5VEP VR18+16303191729
    6Soest SO VR18+163031217-59
    7SVO Krommerijnstreek VR18+272052024-46
    8Bilt De FC VR18+151131017-74
    9Spakenburg VR18+12002315-120
    10Austerlitz VR18+17007240-380
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Eijndt, Ilse vanTeamspeler
    Klokgieter, WietskeTeamspeler
    Rooijen, Lisanne vanTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Overbos sv. VR18+1

    VS

    VVIJ VR18+1

    03 februari 202320:00 uur
    Sportpark Overbos veld 1 A

    dag

    uur

    min

    sec